Hakkımda

fotograf_111.04.1974 İzmir doğumluyum. Ilk, orta ve liseyi İzmir’de okuduktan sonra Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Mak. Res. Konst. Bölümünü bitirdim.

Özel bir şirkette on yıl kadar çalıştıktan sonra 2005 de babamın kanser olması üzerine, doğa ile iç içe bir hayat yaşamak istediğim için Çeşme, Ovacık’a yerleştim.

Şaraplık Shiraz üzümü, zeytin ve zeytinyağı üretiyorum. Yaz aylarında üzüm bağlarının arasında bulunan küçük bağ evimde yurt içi ve yurt dışından gelen turistlere Ege bölgesinin yöresel yemeklerini öğretiyorum.

Bu yıl, çevreden gelen yoğun istek üzerine Noni’ s House Ovacik, Cesme de kır kahvaltısı, gruplara ve kişilere özel menüler ile rezervasyonla öğle ve akşam yemekleri vermeye başladım.

Hayvanları, doğayı, yeşili, içtenliği ve dürüstlüğü seviyorum. Girit kökenli olduğum için, zeytin, zeytinyağı, deniz mahsulleri ve otlu yemekler vazgeçilmezim.

Latin ve caz müzikleri dinlemeyi severim.

 

Hakkımda” te bir düşünce

  1. Sevil Görgülü diyor ki:

    Noni’s House, Çeşme’de kahvaltı yapılacak en iyi mekan. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Doğayla başbaşasın. Kahvaltılıklar mükemmel. Hayatımdaki en iyi pişi ve menemeni burada yedim gerçekten. Personel, hizmet ve ev sahibi Selin hanım muhteşemler gerçekten.
    Bizlere böyle bir güzel kahvaltı yaşattığınız için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir